strona główna

Mega Fruit - dostawa świeżych warzyw i owoców

Zespół firmy Mega – Fruit posiada wieloletnie doświadczenie na rynku rolno - spożywczym. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w dostarczaniu świeżych warzyw i owoców dla odbiorców takich jak hotele, restauracje, stołówki zbiorowego żywienia, sklepy.

Firma Mega – Fruit jest przedsiębiorstwem rodzinnym z wieloletnią tradycją. Posiada wielu zadowolonych odbiorców z którymi współpraca oparta jest na długoterminowych umowach handlowych. Potencjał naszej firmy pozwala nam wchodzić na nowe rynki.

Branża HoReCa jest bardzo dynamiczna, cały czas atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy widzą w niej możliwość rozwoju. Jednym z kluczowych asortymentów są obrane warzywa korzeniowe m.in. ziemniak, marchew, buraki etc.. Produkty obierane optymalizują czas i koszty związane z przygotowaniem finalnych dań dla konsumentów. A co za tym idzie są bardzo pożądanym produktem.

Firma Mega – Fruit dostarcza towary wysokiej jakości, bezpieczne i odpowiednio przygotowane, dzięki czemu w pełni spełnia oczekiwania swoich odbiorców.

  projekt i budowa serwisu - studio graficzne - hgp.pl